Byrå

398636

BYRÅ, Karl Johanstil, 1900-tal, fanérad i lövträ, skyltmärkt Peterson & Nilson Stockholm, höjd 88, 92x42 cm

Slitage. Nyckel finns

Rum 6

Byrå

Budhistorik (10 bud)
2682287
750
2680579
700
2682285
700
2680579
650
2682284
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.