Bordslampa i sten

398634

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, föreställer Nefertiti, kalcitalabaster, höjd ca 19 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Monter 10

Bordslampa i sten

Budhistorik (1 bud)

2676014
2016-08-05 13:40:26

2016-08-09 kl 11:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.