Sideboard teak

398630

SIDEBOARD, fanerat i teak, 1900-talets mitt, troligen IKEA, fyra lådor samt skjutdörrar, höjd ca 75, 183x42 cm

Rum 17

Sideboard teak

Budhistorik (18 bud)
2679932
2 400
2679750
2679316
2679749
1 900
2679316
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.