Allan Österlind oljemålning

398628

ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Sommarlandskap, signerad Allan Österlind, olja på duk, ca 64x44 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Rum 5

Allan Österlind oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2680842
2680841
2680830
650
2678922
2677953

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.