Salongsmöbel

398613

SALONGSMÖBEL, 4 dlr., tidigt 1900-tal, empirestil, mahogny, mässingsbeslag, bordets mått ca höjd 74, 107x66, stolarnas sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, skador

Rum 4

Salongsmöbel

Budhistorik (1 bud)

2674599
2016-08-04 12:06:19

2016-08-09 kl 19:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.