Matstolar

398612

STOLAR, 1950-tal, i ek med textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Hylla 9

Matstolar

Budhistorik

2016-08-09 kl 18:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.