Stövelknektar

398610

STÖVELKNEKTAR, 2 st., gjutjärn, 1900-talets första hälft, bemålade, längd 28-30 cm

Slitage, smärre rost

Diverse

Stövelknektar

Budhistorik (17 bud)
2682123
2673894
2673861
2673889
950
2673861
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.