Bokhylla Art Deco

398609

BOKHYLLA, 1930-tal, Art Deco, svängda sidor, höjd ca 91, 131x29 cm

Slitage

Rum 5

Bokhylla Art Deco

Budhistorik (38 bud)
2682628
5 200
2682616
5 000
2682620
5 000
2682616
4 800
2682614
4 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.