Glasunderlägg

398608

GLASUNDERLÄGG / COASTERS, 12 st., 1930-tal, Perstorp, T. Wendt, Isolit och silver, diameter ca 6 cm

Smärre slitage. Enstaka mindre kanstskada

Silver, Diverse

Glasunderlägg

Budhistorik (20 bud)
2679918
1 400
2679254
1 300
2678972
2675928
2675724

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.