Klädskåp Jugend

398607

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, Jugend, blå bemålning, skåpsdörr med fasettslipat spegelglas samt garderobsinredning, höjd ca 183, 65x50 cm

Slitage, senare bemålning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 17

Klädskåp Jugend

Budhistorik (18 bud)
2682256
2 800
2681167
2 600
2682254
2 600
2681167
2 400
2678635

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.