Leksaker

398604

LEKSAKER, japansk tillverkning, 1960/70-tal, båt bil och motorcykelpolis, alla tre batteridrivna, målad plåt, plast och gummi, längd mellan ca 23 och 38 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse

Leksaker

Budhistorik (3 bud)

2679596
500
2676677
2676674

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.