Nallebjörn & apa

398603

NALLEBJÖRN, APA, 2 dlr., textil, 1950/60-tal, nallen sittande, apan med cymbal, höjd ca 37 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse

Nallebjörn & apa

Budhistorik (12 bud)
2681318
2681328
750
2681318
700
2681316
650
2681309
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.