Leksaksbilar

398602

LEKSAKSBILAR, Schuco, sportbilar, 1950/60-tal, målad plåt och gummi, längd 22 respektive 12 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse

Monter 8

Leksaksbilar

Budhistorik (4 bud)

2679987
550
2679593
500
2679593
2676672

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.