Spegel

398601

SPEGEL med bord, tidigt 1900-tal, blandstil, dekor i trä och pastellage, blankförgylld samt med slagmetall, bord med vit marmorskiva, höjd ca 145, bredd ca 60 cm

Marmorskivan spräckt, bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse, Speglar

Spegel

Budhistorik (12 bud)
2681153
3 200
2680977
2681147
2680977
2 400
2681146

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.