Sängbord

398600

SÄNGBORD, 1 par, mahogny, England, 1900-talets första hälft, med låda, på hjultrissor i mässing, höjd ca 59, 44x44 cm

Slitage

Rum 5

Sängbord

Budhistorik (18 bud)
2679821
2679817
2679809
2679813
950
2679809
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.