Fiollådor

398597

FIOLLÅDOR (3) tidigt 1900-tal samtliga i trä varav 2 i riopalisander (fanér) handtag och beslag i brons, höjd ca 15, längd 78 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse

Hylla 3

Fiollådor

Budhistorik (3 bud)

2681127
2681040
2679240

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.