Kienzle bordsur

398585

KIENZLE, bordsur, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, höjd ca 9, 8x5 cm

Slitage

Klockor/Ur

Monter 6

Kienzle bordsur

Budhistorik (4 bud)

2675639
2670680
2671732
2670680

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.