Klaffbord

398584

KLAFFBORD, 1900-talets andra hälft, enl uppg Nordiska Kompaniet, sarg med två lådor, beslag i mässing, profilerade ben, höjd ca 75, 90x155 cm i uppfällt läge

Ytskador

Rum 17

Klaffbord

Budhistorik (18 bud)
2679235
1 300
2679245
2679235
2679243
2679235
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.