Byrå gustaviansk stil

398577

BYRÅ, 1800-tal, bemålad, bronserade beslag, höjd ca 78, 105x41 cm

Skador, nyckel finns

Rum 11

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (37 bud)
2679986
4 800
2679976
4 600
2679974
4 400
2679973
4 200
2679969

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.