Golvlampa

398575

GOLVLAMPA, metall, 1950-tal, dubbla skärmar med ledbar hals, höjd ca 150 cm

Visst slitage, senare skärmar

Belysning, Golvlampor

Golvlampa

Budhistorik (25 bud)
2679766
2679760
1 900
2679760
1 600
2679724
2679759
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.