Soffgrupp

398574

SOFFGRUPP, 4 dlr., bambu, 1900-talets andra hälft, klädd i gråt tyg, soffans längd ca 125, bordets höjd ca 50, 115x60 cm

Slitage, fläckar

Diverse, Temaauktion

Rum 6

Soffgrupp

Budhistorik (3 bud)

2679554
750
2675851
450
2671129

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.