Noburo Hakamura fåtölj

398573

NOBURO NAKAMURA, "Poäng/Poem", fåtölj med fotpall, IKEA, stomme i skiktlimmad bok1970-/-80-tal, formgiven 1977, klädd i canvas och brunt skinn, höjd ca 95, fotpallens höjd 36 cm

Slitage

Möbler, Design

Noburo Hakamura fåtölj

Budhistorik (2 bud)

2679559
2674101

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.