Rökelsekar Kina Brons

398570

RÖKELSEKAR, 2 st., brons, Kina, 1800-tal, reliefdekor, höjd ca 10-15 cm

Lagningar, skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Rökelsekar Kina Brons

Budhistorik (4 bud)

2679977
450
2672030
2674160
2672030

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.