Hallmöbel 1950-tal

398569

HALLMÖBEL, teak samt svartlackerat trä, 1950-tal, överliggande glasskiva samt två lådor, höjd ca 59, 56x24 cm

Visst slitage

Rum 3

Hallmöbel 1950-tal

Budhistorik (4 bud)

2679112
600
2678618
500
2676217
2669271

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.