Soffa

398568

SOFFA, bok, 19/2000-tal, lösa plymåer klädda i geometriskt mönstrad textil, höjd ca 80, 145x65 cm

Smärre slitage

Soffa

Budhistorik (13 bud)
2679836
2679835
1 700
2679831
1 600
2679828
2679827
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.