Byrå teak

398566

BYRÅ, teak, 1960-tal, tre lådor med infällda handtag, översta lådan låsbar, höjd ca 72, 85x38 cm

Bruksslitage

Rum 6

Byrå teak

Budhistorik (2 bud)

2677786
600
2670944

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.