Fåtölj fårskinn

398565

FÅTÖLJ, 2000-tal, i pormböjd bok med snurrbar centralfot, vippfunktion, klädsel i naturfärgat fårskinn, höjd ca 90, 80x80 cm

Visst slitage

Fåtölj fårskinn

Budhistorik (6 bud)
2679005
2679004
2678824
900
2675227
700
2672256

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.