Korgstol

398544

KORGSTOL, 1900-talets första hälft, rotting samt skinn, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, smärre bräckage

Möbler, Temaauktion

Rum 3

Korgstol

Budhistorik (4 bud)

2675803
2672594
2672566
2672075

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.