Karmstol

398543

KARMSTOL, furu, 1900-talets första kvartal, skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

Rum 21

Karmstol

Budhistorik (5 bud)
2679566
600
2679558
550
2677808
500
2674843
450
2674843

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.