Ulf Johansson skulptur

398537

ULF JOHANSSON, skulptur, glas, Sjöhyttan, Unik Sverige samt egenhändigt signerad, höjd ca 29 cm

nagg på livet

Glas, Konstglas

Monter 13

Ulf Johansson skulptur

Budhistorik (20 bud)
2679529
1 900
2679053
1 800
2679053
1 600
2679525
2679053

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.