Folke Karlsson oljemålning

398532

FOLKE KARLSSON (1907-1988): motiv från Stockholm, signerad Folke Karlsson, olja på pannå, ca 44,5x36,5 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 13

Folke Karlsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2674636
550
2678790
500
2674636
450
2678088
2674636

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.