Bo Lassen akvarell samt etsning

398531

BO LASSEN (1900-tal) (2): Liggande kvinna, signerad Lassen, akvarell, ca 24,5x10 cm; Komposition, signerad Bo Lassen, etsning, ca 15,5x12,5 cm

Fack 13

Budhistorik (4 bud)

2679820
450
2677103
2679762
2677103

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.