Bengt Elde blandteknik

398530

BENGT ELDE (1939-2015): komposition, signerad och daterad Elde 65, blandteknik, ca 62x72 cm

Fack 15

Bengt Elde blandteknik
Budhistorik (30 bud)
2679594
2 400
2679573
2679569
2679572
2679569
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.