Fällbord Jacob Sjölin

398524

FÄLLBORD, fanerat med alrot, Mälardalen, signerade J SIÖLIN (Jacob Sjölin, mästare i Köping och Kungsör 1767-85/88), bonad pelarfot, höjd ca 72, 83x82,5 cm

Rum 21

Fällbord Jacob Sjölin

Budhistorik (13 bud)
2680106
4 400
2679106
4 200
2679212
2679106
3 800
2678907
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.