Ludvig Frid oljemålning

398497

LUDVIG FRID (1855-1909): Man vid kolmilan, signerad och daterad L Frid 1885, olja på duk lagd på pannå, ca 45x80 cm

Ändringar/tillägg
Uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Ludvig Frid oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2679274
7 000
2679271
5 000
2676717
3 400
2674103
3 200
2671545

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.