Peter Freudenthal litografi

398489

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1977, färglitografi, ca 41x60 cm

Bild ej centrerad i ram

Fack 10

Peter Freudenthal litografi
Budhistorik (7 bud)
2678284
600
2678291
550
2678284
500
2678290
450
2678284

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.