Byrå mahogny gustaviansk stil

398480

BYRÅ, fanerad med mahogny, 1900-tal, gustaviansk stil, skiva i sten, höjd ca 68, 44x33 cm

Rum 5

Byrå mahogny gustaviansk stil

Budhistorik (28 bud)
2678613
2 400
2678607
2678606
2678604
1 900
2678603
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.