Bordslampa nysilver

398479

BORDSLAMPA, nysilver, 1900-tal, i form av kvinna med blomster korg, stämplad GAB NS, höjd ca 57cm inkl skärm

Slitage, skev fotring

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa nysilver

Budhistorik (23 bud)
2677511
2676680
2675811
1 900
2675811
1 700
2674895
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.