Planscher ramat och oramat

398478

PLANSCHER, 1800-tal, bl.a. uniformsplanscher, vyer över Stockholm, Blå-räf (W. von Wright), mest litograferade, varierande mått och skick, några ramade (i kartong)

Varierande skick, vissa skador och fläckar

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Planscher ramat och oramat

Budhistorik (16 bud)
2678706
2678581
1 400
2678258
1 300
2670503
2670503

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.