Samling planscher och kartor bl.a. Dahlberg

398476

PLANSCHER OCH KARTOR, 1600-1800-tal, bl.a. Dahlberg ur Svecia Antiqua, vyer av Stockholm av bl.a. Mankell, graverade och litograferade, varierande mått och skick (i vagga)

Vissa med skador och fläckar

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 9

Budhistorik (16 bud)
2678715
1 300
2670496
2678714
2670496
2678712

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.