Mirjam Vainio oljemålning

398473

MIRJAM VAINIO (1917-2011): Komposition med hus och figurer, signerad, olja på duk, ca 52x62 cm

Fack 12

Mirjam Vainio oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2678417
1 700
2678416
1 600
2678415
2678414
1 400
2678412
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.