Byrå senbarock

398470

BYRÅ, ek, 1700-tal, senbarock, välvd front, med uppsats, draghandtag i mässing, intarsia, tre lådor, höjd ca 90, 123x77 cm

Fanerbortfall, fläckar, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel saknas

Rum 11

Byrå senbarock

Budhistorik (9 bud)
2678077
3 200
2678073
2678072
2 800
2678071
2 600
2678070
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.