Mirjam Vainio oljemålning

398469

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "På parkbänken", signerad, olja på duk, ca 33x41 cm

Inköpt på galleri Färg och Form, Sturegatan 36, Stockholm 1997

Fack 20

Mirjam Vainio oljemålning

Budhistorik (23 bud)
2678485
1 600
2678421
2678484
2678421
1 400
2678483
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.