Mirjam Vainio oljemålning

398468

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Kyrktuppar", signerad och daterad -65, olja på duk, ca 37x55 cm

Fack 7

Mirjam Vainio oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2678137
1 400
2677945
1 300
2676762
2676764
2676762

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.