Carl Malmsten Visingsö stolar

398467

CARL MALMSTEN, "Visingsö", stolar, 4 st., furu, 1900-talets mitt, fasta sitsar med textil klädsel, sitthöjd ca 45 cm

klädsel med smärre skador

Rum 4

Carl Malmsten Visingsö stolar

Budhistorik (28 bud)
2678510
5 200
2678676
5 000
2678510
4 800
2678675
4 600
2678510
4 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.