Oidentifierad konstnär oljemålning

398465

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Komposition med boklärd signerad med monogram (möjligen AE) samt följt av något som kan vara ett årtal, olja på ekpannå, ram i barockstil, dagermått ca 20x17 cm.

Några repor på den målade ytan

Konst, Äldre måleri

Monter 7

Budhistorik (25 bud)
2677935
6 600
2673661
6 400
2673661
6 000
2677934
5 800
2673661
5 200

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.