Carl Malmsten Visingsö matbord

398463

CARL MALMSTEN, "Visingsö", matsalsbord, furu, 1900-talets mitt, höjd ca 72, 77x180 cm

smärre bruksslitage

Rum 2

Budhistorik (13 bud)
2678685
2 800
2678508
2 600
2678683
2 400
2678508
2678658

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.