Mirjam Vainio oljemålning

398462

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Station", signerad, olja på duk, ca 61x70 cm

Fack 12

Mirjam Vainio oljemålning

Budhistorik (23 bud)
2678432
2 600
2678748
2 400
2678432
2678746
2678432
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.