Mirjam Vainio oljemålning

398461

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Rött hus", signerad, olja på duk, ca 36x28 cm

Inköpt på galleri Färg och Form, Sturegatan 36, Stockholm 1997

Fack 7

Mirjam Vainio oljemålning

Budhistorik (21 bud)
2678420
1 600
2678456
2678420
1 300
2678030
2678030

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.