Mirjam Vainio oljemålning

398458

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Juhlat", signerad, olja på duk, ca 70x83 cm

Fack 24

Mirjam Vainio oljemålning

Budhistorik (24 bud)
2678608
3 600
2678602
3 400
2678600
3 200
2678588
2678587
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.